Zegarek Casio Edifice

0
546

Seria Edifice to jedna z najobszerniejszych i najbardziej różnorodnych kolekcji marki Casio. Te ciekawe i bardzo piękne zegarki męskie idealnie łączą elegancki design ze sportowym wnętrzem. Fuzja ta stała się jedną ze sztandarowych produkcji Casio, dlatego też warto przyjrzeć się jej bliżej.

Zróżnicowanie w ramach kolekcji Casio Edifice sięga w zasadzie wszystkich cech zegarka. Znajdziemy tu modele w cenach od 150 do 2500zł, na paskach i bransoletach, o kopertach kwadratowych i okrągłych. Zasadniczo rożni się także wyposażenie w funkcje i dodatki. Poniżej prezentujemy kilka różnorodnych modeli w rożnych zakresach cenowych:

Casio Edifice EF-125D-7A

Zakup tego modelu to koszt rzędu 250zł. Zegarek zbudowany jest z okrągłej koperty i bransolety. Obie te części są wykonane ze stali szlachetnej 316L, czyli bardzo przyjaznemu skórze ludzkiej i odpornego materiału. Całość utrzymano w jasnej, srebrnej kolorystyce. Wodoszczelność osiąga tu przyzwoity poziom 100m. (jak z resztą wszystkie modele Edifice), a tarcze pokryto szkiełkiem mineralnym. Na uwagę zasługuje także pokrycie wskazówek fluorescencyjną substancją Neobrite i bardzo ładne, oryginalne wzornictwo tarczy.

Zegarek Casio Edifice EFR-519-1A4

Kolejny model jest droższy. Jego cena to koło 550zł. Stalowa koperta umieszczona tu została na elastycznym pasku z tworzywa sztucznego. Pod względem kolorystycznym króluje tu czerń i czerwień, dzięki czemu zegarek nabiera wyrazistego i drapieżnego wyglądu. Na tarczy widnieje datownik i chronograf, dzięki czemu czasomierz może służyć do dokonywania całkiem skomplikowanych pomiarów. Model ten występuje także w kilku wersjach kolorystycznych, ma także mocowanie na bransoletce, a nie na pasku. Bardzo ciekawy, sportowy zegarek.

Zegarek Casio Edifice EQW-A1000DC-1A

Ostatni z proponowanych zegarków to produkt z górnej półki. Jego cena sięga 2500zł, jednak doskonale wykonanie i bogate wyposażenie w pełni uzasadniają taki koszt. Koperta i bransoleta wykonane są ze stali w kolorze karbonu, a na tarczy umieszczony jest panel solarny. Zegarek wyposażono w dokładny stoper timer, alarm a także funkcję Waveceptor umożliwiającą synchronizację wskazań zegarka z zegarami atomowymi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here