Jaki zegarek typu diver wybrać? – stylowe divery Timex Harborside.

0
4

Nie ma najmniejszych wątpliwości, że marka Timex potrafi dopasować swoją ofertę do potrzeb każdego Klienta. Tym razem amerykańska marka postanowiła skoncentrować się na jednym ze swoich najpopularniejszych modeli i nieco go odświeżyć. Mowa tu oczywiście o zegarkach typu diver, które w nowej, modowej odsłonie pod nazwą Timex Harborside są już dostępne w naszym sklepie!

Zegarek Timex Harborside – idealne dopełnienie stylu

Wszystkie zegarki typu diver mają wspólny mianownik – stworzone zostały z dedykacją dla nurków. Z upływem lat stały się jednak uniwersalnym, męskim dodatkiem, po który sięgają mężczyźni nie związani w żaden sposób z wodnymi pasjami. Co do tej kultowej linii wnoszą nowe zegarki Timex Harborside

Przede wszystkim połączenie prostoty z elegancją. Choć zestawienie tych dwóch określeń wydaje się nieco abstrakcyjne, wystarczy spojrzeć na nowe modele, aby przyznać nam rację. Kluczowa jest tutaj budowa tarcz: ich przejrzystość pozwala na intuicyjne odczytanie czasu, a odważne wykończenia, kolory i pogrubiony bezel nadają charakteru i wyjątkowego stylu, co idealnie wpisuje się w męski charakter. W najnowszej kolekcji diverów Timex oferuje jedne z najtańszych tego typu zegarków na rynku, co dodatkowo wpływa na ich atrakcyjność.

Odważna kolorystyka w nowych modelach Timex Harborside

Nowa seria zegarków Timex Harborside zaskakuje nie tylko elegancją. Amerykańska firma zdecydowała się ponadto na użycie w modelach szerokiej palety kolorów, Zegarek męski Timex Harborside TW2U41700 łączy w swojej stylistyce czerwony bezel i czarną tarczę, co stosowali już producenci z Japonii i Szwajcarii.

Dla wielbicieli tradycyjnych barw producent przygotował model Timex TW2U41900 o mocnym kolorze kobaltu i srebra. To połączenie z pewnością u każdego wzbudzi zainteresowanie.

Kolejna propozycja jest odważnym krokiem w kierunku popularnej, jasnej zieleni. Zegarek Timex Harborside TW2U72000 to model o nietuzinkowym charakterze, który dzięki zastosowaniu jasnego koloru tarczy i bezela ujawnia piękny pierścień kontrastujący z gustowną, czarną podziałką minutową.

Czwarty z nowych czasomierzy to zegarek Timex TW2U71900. Projektanci zastosowali tutaj popularną kolorystykę znaną z logotypu Pepsi, tworząc w efekcie perełkę nowej linii Times Harborside. Niebieski bezel został całkowicie zdominowany przez odcień czerwieni, co dodatkowo podkreśla charakter tego modelu.

Ostatnią z nowych propozycji jest zegarek Timex TW2U71800, który łączy w sobie 3 kultowe kolory: złoty, srebrny oraz niebieski. Jest to zdecydowanie najśmielszy model z nowej linii diverów. Złoty odcień ze środkowej części bransolety rzutuje na wewnętrzny pierścień z oznaczeniami minutowymi, przelewając się następnie na obwódki indeksów i wskazówek

Prostota i funkcjonalność Timex Harborside

Nowe modele Timex Harborside wprowadzają jeszcze kilka innych niespotykanych dotąd elementów. Przede wszystkim zastosowano tu indeksy wypełnione płynem luminescencyjnym okręgi. Jest to swoiste nawiązanie do standardowych zegarków typu diver, które znacznie ułatwia odczyt czasu – nie tylko w ciemności. Kolejnym zaskoczeniem w nowych zegarkach Timex Harborside jest datownik z powiększeniem. W głównym miejscu obrotowego bezela znalazł się z kolei punkt z masy luminescencyjnej. Zabieg ten również zasługuje na docenienie.

Model uniwersalny w każdej sytuacji – sprawdź nowe zegarki Timex Harborside

Podobno ideałów nie ma. Są jednak rzeczy, którym jednak jest do nich niesamowicie blisko. Bez dwóch zdań należą do nich zegarki Timex Harborside. Ich największą mocą jest uniwersalność w najlepszym tego słowa znaczeniu. Pasują bowiem do każdego stylu, charakteru i sytuacji. Ponadto nie znają wieku, ponieważ równie dobrze prezentują się na nadgarstku osoby starszej, jak i nastolatka.

Zegarki typu diver to czasomierze niesamowicie praktyczne, funkcjonalne i przede wszystkim niezawodne. Producent najnowszej kolekcji gwarantuje wodoszczelność 100 ATM, a kwarcowy mechanizm zapewnia precyzyjne i nieskomplikowane działanie. 

Zegarki Timex Harborside, to klasa, tradycja i styl. Stoi za nimi solidny amerykański producent, co spodoba się także kolekcjonerom czasomierzy. Nowy diver to doskonały oraz niesamowicie uniwersalny pomysł na prezent dla każdego mężczyzny, który ceni sobie połączenie elegancji oraz funkcjonalności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here